Nyomtatványok

Tételek száma: 240

cca 1700-1900 Érdekes papírrégiség tétel. Okmányok, levelek az 1700-as évektől, metszetek egészen a 16. századtól, fénnyomatok, egyéb művészi jellegű nyomatok nagy tételben. Érdemes megnézni! Jelképes árról
12763.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
1809 Bélik József: Serenissimus ac reverendissimius Hungariae etBohemiae regius haereditarius princeps archidux Austriae dominus dominus Carolus Ambrosius archiepiscopus Strigoniensis Sedis Apostolicae legatus natus primas inclyti regni Hungariae ... oratione funebri laudatus. Buda, 1809, Typis typographiae regiae universitatis Hungaricae. Habsburg-Estei Károly Ambrus főherceg, esztergomi érsek, hercegprímás temetési beszéde. Papírkötésben, a címlap kicsit foltos, egy lappár összeragadt, 22. p.
12764.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 5. köt. Pest, Trattner. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12765.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 4. köt. Pest, Trattner. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12766.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1831 Sermo quem dum reverendissimus ac magnificus dominus Michael Adamkovits ... idibus ipsis Aprilis MDCCCXXXI. solenni ritu auscpicaretur. Pozsony, Typis haeredum Belnayanorum. Kicsit kopott állapotban, 16 p.
12767.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1831 A dohánylevelek dohánygyárba való szállításával kapcsolatos hirdetmény német nyelven
12768.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1836 Comitatus quem praebet spiritualis in regio centrali seminario Pestiensi cleri junioris curator alumnis consummato theologicorum studiorum cursu excedentibus et propediem sacerdotio auctorandis. Pest, 1836, Typis Ludovici Landerer de Füskút. Kissé kopott papírkötésben, 12 p.
12769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1852 Pest, A Gazdasági Lapok első évfolyamának 1. száma
12770.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1870 Csipke, litho üdvözlőkártya hozzá való borítékban / Embroided litho greeting card
12771.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1878 Bp., Johann Gruber fa- és egyéb áruinak árjegyzéke
12772.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1880-1900 Csipkés szentkép rézmetszetű képpel, szép állapotban
12773.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1880-1900 Kinyitható csipkés litho szentkép / litho holy card
12774.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft