Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 44

Magyar bábakönyv okleveles bábáknak. 2., hiv. kiad. Bp., 1911, Magyar Királyi Állami Nyomda. Laza, kicsit szakadt vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12823.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
dr. E. Kromayer, dr. Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., é.n., Novák és Tsa. Modern egészvászon kötésben.
12824.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária(szerk.): Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, enyhén állapotban.
12825.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 1. köt. Bp., 1941, Eggenberger - Rényi Károly. Issekutz Béla (1886-1979) farmakológus üdvözlő sorai és dedikációja Jakabházy Zsigmond (1867-1945) orvos, farmakológus részére. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12826.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Sótonyi Péter: Igazságügyi orvostan. Budapest, 2005, Semmelweis Kiadó. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
12827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
12828.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
12829.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12830.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12832.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12833.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
English-German medical dictionary. 1939. Franz Deuticke. Kötés sérült / Binding somewhat damaged.
12834.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft