Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 20

12952.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Das Reich der Tiere. Szerk.: Berger, Arthur; Schmid, Josef. 1-3. köt. Berlin, 1937, Ullstein. Biai-Föglein István (1905-1974) festő tulajdonosi bejegyzésével. Számos érdekes illusztrációval. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12953.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Grimm, Herman: Leben Michelangelos. [Berlin], [1879], [Wilhelm Hertz]. Kopott, kicsit laza, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12954.

Grimm, Herman: Leben Michelangelo's. [Berlin], [1879], [Wilhelm Hertz]. Kopott, kicsit laza, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12955.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12956.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Kim Il Sung: Sous la banniere des grandes idees de djoutche du camarade. Loccasion du 60. anniversaire de la naissance du camarade Kim Il Sung, Grand Leader. Pyongyang, Editions en Languages Etrangéres, 1972. Kiadói vászonkötésben, borítóval, színes illusztrációkkal. Jó állapotú. / In linen binding with dust jacket, illustrated.
12957.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12958.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12959.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
12960.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12961.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
C. Velleii Paterculi quae supersunt ex Historiae Romanae voluminibus duobus. Szerk.: Gruner, Johann Friedrich. Coburg, 1762, Johann Karl Findeisen. Szakadt gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / In paper binding, with torn rootlet, otherwise in good condition.
12962.

C. Velleii Paterculi quae supersunt ex Historiae Romanae voluminibus duobus. Szerk.: Gruner, Johann Friedrich. Coburg, 1762, Johann Karl Findeisen. Szakadt gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /

In paper binding, with torn rootlet, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Muammar al Qadhafi: The Green Book. Part one. The solutionof the problem of democracy. The Authority of the People. Kiadói papír kötésben.
12963.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft