Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Első kiadás! Bp., 1890. Révai Testvérek kiadása Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült, Aufrecht és Goldschmied kliséivel. A fűzés szétvált., borítón szennyeződés.
12980.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul Budapest,é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Néhány lapszél szakadozott.
12981.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragoedia három felvonásban. Op. 1. Bp. 1909. Nyugat. 142p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, belső borítóval. Első kiadás. Kissé piszkos kötésben
12983.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Bp., [1898], Athenaeum. Számos illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos lapokkal. Kopott, díszes, festett vászonkötésben.
12984.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Karinthy Frigyes: Kötéltánc. Bp., [1923], Dick Manó. Első kiadás! Kopottas papírkötésben, a címlap kijár, egyébként jó állapotban.
12985.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12986.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gottermayer-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban.
12987.

Kikiáltási ár:
250 Ft
0,68
0,74
10
Kosztolányi Dezső összegyűjtött költeményei. 1907-1935. Második kiadás. Bp. 1936. Révai. 1 t. Kiadói egészvászon-kötésben.
12988.

Kikiáltási ár:
250 Ft
0,68
0,74
Mikszáth Kálmán: Beszterce ostroma. (Egy különc ember története.) Első kiadás! Bp., 1896. Légrády. Bibliofil, szélein kopott félbőr-kaucsuk kötésben, festett lapszélekkel. Néhány lap kijár.
12989.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Dante komédiája első-második rész. A pokol. A purgatórium. Fordította Babits Mihály. Bp., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12990.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ady Endre: A halottak élén. Bp., 1918, Pallas. Első kiadás! Erősen viseltes papírkötésben, az elülső borító elválik, a szennycímlap erősen foltos, egyébként jó állapotban.
12991.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft