Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 83

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A kelet-afrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Ford. Dr. Cholnoky Jenőné. Bp. 1922, Lampel. Első kiadás! Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva. Sarkain kis kopással.
13777.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói díszes, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban.
13778.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13779.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Karl Baedeker: Baedekers Berlin und Umgebung. Mit 5 Karten, 10 Planen und 17 Grundrissen. Leipzig, 1914, Baedeker. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
13780.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13781.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13782.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-VI. kötet. Teljes sorozat, gazdag képanyaggal. Egységes, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. Térképek nélkül
13783.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Cholnoky Jenő: Afrika. A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. 240 képpel és térképpel. Bp.,(1936-1937), Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
13784.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13785.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13788.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft