Könyvek: Történelem

Tételek száma: 46

Károlyi László: A Nagy-Károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 1. kötet. Bp., 1911. Franklin. (2 leszármazási tábla). Aranyozott félbőr kötésben, gerincen kis hibával
13863.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
13864.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13865.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A magyar társadalom lexikonja. 2. bőv. kiad. Bp. 1931. Magyar Társadalom Lexikonja Kiadóváll. (Hornyánszky - Merkantil - Pallas ny.) 3 sztl. lev. 244, 640p., 106p. (arcképek), Kiadói, sérült félbőr-kötésben.
13866.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzékrendi táblákkal című, 1857 és 1868 között tizenhárom kötetben megjelent munkájának nyolc kötetbe rendezett reprint kiadása. Fekete-fehér illusztrációkkal, színes fotókkal. Budapest, 1988, Helikon. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotú sorozat.
13867.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Két könyv egybekötve: Fodor Ferenc: Magyar nép, magyar föld, magyar sors. Bp., 1925, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda; Ifj. Móricz Pál: 1848-49-diki szabadságharci csatatörténetek. Szeged, 1900, Gönczi József. Félvászon kötés, jó állapotban.
13868.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Geschichte der zehn Jahre 1830-1840 von Louis Blanc. Erster Teil. Cassel, 1852, Ernst Balde. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban / full linen binding, little damaged condition
13869.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kigyúló csillagok. Elbeszélések a trianoni magyar ifjúságról. Szerk.: Gramantik Margit. Bp., é. n., szerzői. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13870.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Orbán Árpád: Folio Hungarica Déli magyar őshaza. II. könyv. Szatmári, 1976, Garfield, N.J., USA. Kiadói egészvászon kötésben.
13871.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó (Reprint sorozat). Az 1941. évi kiadás (Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda) reprintje. Kartonált papírkötésben, a gerinc alsó részénél kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13872.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Aczél Tamás, Méray Tibor: Tisztító vihar. Szeged, 1989, JATE Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13873.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Magyar történeti életrajzok sorozat négy kötete: Szilágyi Sándor: Felsővadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652. (Bp., 1886, Méhner Vilmos); Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár 1520-1579. (Bp., 1887, Méhner Vilmos); Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál 1621-1679. (Bp., 1887, Méhner Vilmos); Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina 1604-1641. (Bp., 1887, Méhner Vilmos). A négy kötet egybekötve, kissé kopott félvászon kötésben, foltos lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
13874.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft