Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1163251
11045
247
2200
Sculptures, statuettes, plaques
Fém (nagyrészt réz) szobrok: fáraó fejek, görög harcosok, összesen: 4 db, jelzés nélkül, m:12-21 cm 984205
11046
247
Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm 984172
11047
247
Maksymets Viktor: Koronás magyar kiscímer, faragás, pácolt hársfa, jelzett, 42,5×26 cm 1118878
11048
247
15000
Ikarusz bronz figura, jelzett (J.B Deposee), nagy szériás modern, m:34 cm (talapzat nélkül) 1113123
11049
247
Csillag István (1881-1968): Dr. German Tibor 1930(Bajor Gizi férje). Bronz plakett, fa keretben, jelzett, 23x18 cm 1174841
11050
247
Afrikai női figura, faragott ében fa, jelzés nélkül, m:36 cm 1173417
11051
247
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Álltunk a vészben, álltunk merészen..., bronzírozott fém szobor, jelzett, márvány talapzaton, m: 19,5×21,5×7 cm 1173543
11052
247
Vlagyimir Szicsev (1917-1995): Lenin mellszobor (1961), spiáter, jelzett, "Drága magyar barátaimnak, 1962 február" felirattal, m: 24,5 cm 1163040
11053
247
Ágaskodó ló és gazdája, festett spiáter, jelzés nélkül, festék kopásokkal, m:22 cm, h:23 cm 1112198
11054
247
48000
Szecessziós női büszt, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, talapzaton kis lepattanás, m:14 cm (talapzat nélkül) 1137214
11055
247
Olvashatatlan jelzéssel: Ecce Homo, Jézus büszt, kerámia fém posztamensen, lepattanásokkal, 28x12cm 1180979
11056
247
Afrikai álló figura, festett faragott fa, jelzés nélkül, m:34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft