Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 105

Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, kissé foltos egészvászon kötésben
13239.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp. 1943. Bibliotheca. Félvászon kötésben
13240.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13241.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi Kölcsey-Egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, Könyves Kálmán Társulat kiadása. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopott, egyébként jó állapotban, belső címlapnál a hártyalap kijár.
13242.

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Társulat kiadása. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopott, egyébként jó állapotban, belső címlapnál a hártyalap kijár.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13243.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
13244.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
13245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13246.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., 1925 Dick Manó. Foltos, kiadói egészvászon kötésben, elvált lapokkal.
13247.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. Bp., 1877, Franklin-Társulat. Kartonált kötés, gerincnél szakadt, grafitceruzás bejegyzésekkel, kopottas állapotban.
13248.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hankiss János: Liszt Ferenc az író. Bp., 1941, Rózsavölgyi. Kiadói félvászon kötésben.
13250.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft