Könyvek: Vallás

Tételek száma: 23

Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae I-III. De Deo uno, et trino; De actibus humanis, ac de gratia actuali, et habituali. [1769] Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (a gerinc és a címlap mindkét kötetben sérült) /  Gold plated half-leather binding, spines and title pages damaged
13638.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ráth Mátyás: Keresztyén fehjér népnek való imádságos könyv. Első darabja. Győr, 1788. Streibig. 246p + VI. Az első magyar nyelvű hírlap kiadójának ritka, árverésen nem szerepelt imádságos könyve! Korabeli, kopott papírkötésben
13639.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Missale Romanum 1920. Egészbőr kötésben, illusztrációkkal / In full linen binding.
13640.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Annus a nativitate salvatorius nostri Jesu Christi MDCCCXXI. Communis dierum 365. Stylo Gregoriano, et Juliano Deductus. Calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Cum Privilegio Sacr. Caesar. Reg. Apost. Majest. Budae, Typis ac Sumt. Typogr. Regiai Univers. Hungar. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
13641.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13644.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Üdvözlégy Mária! Imakönyv a boldogs. szűz tiszteletére. Összeállította Zádori ev. János. Budapest és New York, 1915, Steinbrener ker. János. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, bőr tokban, kopottas állapotban.
13645.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Magyar-latin misszále az év minden napjára. Szerk.: Szunyogh Xavér Ferenc OSB. Bp., 1933, Szent István Társulat. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13646.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13647.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13648.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13649.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
13650.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft