2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Cholnoky Jenő: Afrika. A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. 240 képpel és térképpel. Bp.,(1936-1937), Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.