Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 104

13486.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13487.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13488.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lambrecht Kálmán: Az ősember elődei (Az ősállatok). 150 szövegképpel, 40 táblával és mélynyomású táblával. Bp., 1927, Dante. Gerincnél kissé beszakadt kiadói kemény kötésben.
13489.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13490.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13491.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13492.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13493.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Frigyesi József: Nőgyógyászat orvosok és orvostanhallgatók részére. Harmadik javított kiadás. Bp., 1948, Stephaneum Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, képekkel illusztrált, néhány lap kijár, kopottas állapotban.
13494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13495.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13496.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Braidwood Murray P.: Anyák tanácsadója és utmutatója gyermekeik ápolásánál. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
13497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft