Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 104

13474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szabó József dr.: Előadások a geológia köréből. Budapest, 1893, K. M. Természettudományi Társulat. Elvált gerincű kiadói egészvászon kötésben.
13475.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára. I. kötet. Általános rész. Nagybecskerek, 1893, Pleitz Fer. Pál. Térkép nélkül. Szennylap hiányzik. Félvászon kötésben.
13476.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lasz Samu: Földrajz a gymnásiumok és reáliskolák számára. I. kötet. Budapest, 1899, Lampel. Visletes kiadói egészvászon kötésben.
13477.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13478.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13479.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13480.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13481.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13482.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13483.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13484.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13485.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft