Magyar Anjou Legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1973, Magyar Helikon. Díszes vászonkötésben, kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Katona Stephanus: Historia critica primorum Hungariae ducum, ex fide domestricorum et exterorum scriptorum concinnata.
Pestini, 1778. Sumtibus Joan. Mich. Weingand et Joan. G. Koepf. 741p. Korabeli aranyozott, egészbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Első 19 lap pótolt
Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából készült ez a munka. Bp., é.n., Légrády. Sok színes illusztrációval. Térképmelléklet nélkül, borítón foltokkal
Szilágyi Sándor, Kozma Andor, Ágai Adolf, Herczeg Ferenc, Jókai Mór, Mikszáth Kálmán et alii: A Király könyve (IFJ).
Lipcse, Budapest, Bécs, 1899. Herzig Miksa kiadása. Számos szövegközti és egészoldalas képpel. Kiadói, bordó egészvászon-kötésben.
Mangold Lajos: A magyarok története a középiskolák harmadik és negyedik osztálya számára. Térképekkel és illusztrációkkal. 6. kiadás. Bp., 1900, Franklin-Társulat. Félvászon kötés, elején ceruzás bejegyzésekkel, belső borítólapja kissé kijár, egyébként jó állapotban.