Könyvek: Történelem

Tételek száma: 60

13413.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dános Árpád dr.: Iparos káté. A magyar ipar története és a legújabb szabályozása. Bp., é.n., Athenaeum. Félvászon kötésben.
13414.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át, a magyarság hajdan és most, Somló Béla könyvkiadó, Budapest, kiadói egészvászon kötésben, 133 képpel és szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Egészvászon kötésben. Hibátlan állapotban!
13415.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13416.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szabó K. Sándor: Bevonulás Erdélybe 1940. Bp., 1991, B-K Kiadó. Illusztrált kiadói kemány papír kötésben, kis hibával.
13417.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13418.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelméből. Szerk. Hock János. Reprint kiadás. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jeno, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor stb. Kiadói, aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben (Aufrecht és Goldschmied féle, jó állapotban.
13419.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13420.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db könyv-Margócsy István(szerk.): Jöjjön el a országod... 1988, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Dr. Major Ákos: Népbíráskodás, Forradalmi törtvényesség. Egy népbíró visszaemlékezései. Bp., 1988, Minerva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13421.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13422.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13423.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bertényí Iván: Új magyar címertan. Bp., 1993, Maecenas. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13424.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft