Könyvek: Történelem

Tételek száma: 60

Lukinich Imre: MDXXVI. Mohácsi Emlékkönyv 1526. Bp., 1926, K. Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
13401.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zarek Otto: Egy nép szereleme. Kossuth Lajos életregénye. I-II. kötet. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon kötésben.
13403.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar Anjou Legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1973, Magyar Helikon. Díszes vászonkötésben, kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13404.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Katona Stephanus: Historia critica primorum Hungariae ducum, ex fide domestricorum et exterorum scriptorum concinnata. Pestini, 1778. Sumtibus Joan. Mich. Weingand et Joan. G. Koepf. 741p. Korabeli aranyozott, egészbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Első 19 lap pótolt
13406.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából készült ez a munka. Bp., é.n., Légrády. Sok színes illusztrációval. Térképmelléklet nélkül, borítón foltokkal
13407.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13408.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Karsai Elek-Karsai László: A Szálasi per. 1988, Reform. Kiadói kartonált kötés, borítója karcos, egyébként jó állapotban.
13409.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Erdély rövid története. Főszerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Temesváry Ferenc: Pisztolyok, A Magyar Nemzeti Múzeum fegyvergyűjteménye I. Bp., 1988 Akadémiai
13411.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13412.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft