Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 18

Czifray István:Magyar nemzeti szakácskönyv,a magyar gazda asszonyok számára. Ötödik kiadás.Híres, számos kiadást megért munkája az első magyar nyelven nyomtatott szakácskönyv, amiben őrölt pirospaprikával készült receptek is találhatók. Pesten, 1833. Sérült fatáblás papírkötésben. A címlap hiányzik.
13613.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet: Cserkész főzőkönyve. Bp. é.n. Cserkészszövetség. 112p. Papírkötésben
13614.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Fülöp Margit: Margit néni süteményes könyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói papírkötés, javított, belül a gerincnél levált, tollas bejegyzéssel, egyik lapja szakadt, kopottas állapotban.
13615.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Oetker: Bevásárlási könyv. Papírkötésben. Jó állapotban.
13616.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Váncza Sütőpor- Kincses receptkönyv. 100 képpel. Papírkötésben. Nagyon szép állapotban.
13617.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
dr. Lukács Pál: A cukorbetegség diétás gyógykezelése és szakácskönyve. Bp., 1926. Petőfi. Szétvált fűzésű papírkötésben
13618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 szárnyasokkal kapcsolatos könyv / 2 books about poultry: Landwirtschaftliche Geflügelzucht + Geflügelkrankheiten. Leipzig, 1922. Hachmeister.
13619.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schandri, Marie: Regensburger Kochbuch. München, 1954, Carl Gerber. Vászonkötésben, jó állapotban.
13620.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bourdain, Anthony: A konyhafőnök vallomásai. Mi zajlik a kulisszák mögött? Bp., 2004, Tericum. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wass András: Kertgazdaság. A hasznothajtó kert üzemágainak egész évi munkái. Termelés, növényvédelem, értékesítés. Bp., 1939, szerzői kiadás. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott vászonkötésben, a lapszélek egy része foltos, egyébként jó állapotban.
13622.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Nagy dísznövénylexikon. 2008, Pannon-Literatúra Kft. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
13623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mohácsy Mátyás: A házikert gyümölcsöse. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói papír kötésben.
13624.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft