Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budape... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/245/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Judaika~600047/Nemeth-Andor-szerk-es-forditotta-Zsido-irok-18-elbeszeles-Budapest-A-Tabor-kiadasa~II1146380
1146380
13636
245
Books: Judaica
Leírás: Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A "Tabor" kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.