Könyvek: Jog

Tételek száma: 11

Sipos Árpád: Magyar bányajog. Tekintettel a franczia, szász, porosz bányajogokra, a magyar bányatörvényjavaslatra és az újabb igazságügyi reformtervekre. Nagyvárad, 1872, Hügel Ottó. Érdekes illusztrációkkal. Kopott gerincű, díszes vászonkötésben, foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
13378.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zsögöd Benő: Magánjogi tanulmányok. Tervezetek és kisebb dolgozatok, főként az öröklési, kereskedelmi és családi jog köréből. 1. köt. Bp., 1901, Politzer Zsigmond és fia. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13379.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar közjog kérdések és feleletekben. Összeáll.: Szeptemvir. h. n., 1912, kiadja a szerkesztőség (Az összes jog- és államtudományok encyklopaediája kérdés és feleletekben XVI.). Sokszorosított kézírásos jegyzet. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13380.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Károlyi István: Specimen tentaminis ex jure publico universali, gentium naturali et jure publico particulari regni Hungariae. Pest, 1816, Trattner. Papírkötésben, jó állapotban.
13381.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hüppe Siegfried: A lengyel alkotmány. Bp., 1894, Magyar Tudományos Akadémia. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13382.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Máthé István dr : Társadalombiztosítási jogszabályok és útmutató. Betegségi, baleseti. Öregségi, rokkantsági, özvegységi, árvasági . . . biztosítás. Bp., 1943, Pesti Lioyd. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13383.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Karl Birkmeyer: Vergleichende Darstellung des deutschen und ausländischen Strafrechts, Allgemeiner und Besonderer Teil. I.-IX. Komplett Vorarbeiten zur Deutschen Strafrechtsreform. Herausgegeben auf Anregung des Reichs-Justizamtes. Berlin, 1908-1909. Otto Liebmann. Egységes, jó állapotú aranyozott félvászon kötésben / In nice half linen binding. Complete series of 9 books
13384.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
13385.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Corpus juris Hungarici seu decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem annexarum. 1-2. köt. Nagyszombat, 1751, Typis Academicis Societatis Jesu. Kissé megviselt bőrkötésben, az első kötet sérült, lapjai penészfoltosak.
13387.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
13388.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft