Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 22

13662.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13663.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Limbach, Samuel: Steine des Anstoßes. Allerlei Anstöße und Widersprüche der heiligen Schrift und ein Versuch ihrer Lösung. Basel, 1923. H. Majer. Laza félvászon kötésben / Loose half linen binding
13664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schullerus, Adolf: Siebenbürgisch-sächsische Volkskunde im Umriß. Leipzig, 1926, Verlag von Quelle & Meyer. Vetemedett, kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13667.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
13668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzlerschen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13669.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13671.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13672.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Auguste Henri: Choix Des Plus Jolis Contes Arabes Tires Des Mille Et Une Nuits. Tome second. Leipzig, 1810, Charles Cnobloch. Kissé viseltes karton kötésben.
13673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft