Kerámiák Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1107272
11048
245
Art-ceramics
Komlós Kerámia kislány és kisfiú, 2 db figurális mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben 1130653
11049
245
Art-ceramics
Hummel szívecskés kupicás készlet, sérült (kupicák), jelzett, festett mázas kerámia, 24×18 cm(tál), m:15 cm 989801
11050
245
Art-ceramics
Antik életképes falitányér párban (2db), jelzés nélkül, kézzel festett, formába nyomott, kopott, d:25 cm 1161086
11051
245
Art-ceramics
Art deco fél akt, festett mázas kerámia, hibátlan, m:24 cm 997527
11052
245
Art-ceramics
Hetényi Vera doboz tetején bohócsipkás figurával, hibátlan, jelzett, m: 21 cm 962481
11053
245
Art-ceramics
Villeroy & Boch Mettlach sörös korsó (250 ml), jelzett, hibátlan, matricás, m:10,5 cm/ Villeroy & Boch Mettlach Beer Stein Mug, perfect condition 1090119
11054
245
Art-ceramics
cca 1960 Carstens Tönnieshof padló váza, jelzett, apró mázhibákkal, kézzel festett, m:45 cm 1112829
11055
245
Art-ceramics
Szécsi fiú virágcsokorral, festett mázas kerámia, kopott, m:20 cm 1039840
11056
245
Art-ceramics
Kungl György (1955-): I. Világháborús emlékmű. (Pécs) kicsinyített mása. Mázas kerámia, jelzett (Zsolnay 98), hátoldalán hajszálrepedés, m:22 cm 990763
11057
245
Art-ceramics
Kiskacsák, béka család, ludak 7 db nagyméretű, kedves kerámia figura, általában jó állapotban, egyiken kis lepattanás, lába ragasztott / ceramic ornaments 1044793
11058
245
11000
Art-ceramics
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm 1044689
11059
245
Art-ceramics
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft