Janitsek András (1949-): Kompozíció. színezett linó, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/245/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200316/Janitsek-Andras-1949-Kompozicio-szinezett-lino-papir-jelzett-uvegezett-keretben-26C397~II1157647
1157647
10055
245
Leírás: Janitsek András (1949-): Kompozíció. színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×23 cm
: sass_melinda