Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. hiányos mappa, 11 lap,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/245/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200316/Derkovits-Gyula-1894-1934-Pandamonium-1920-hianyos-mappa-11-lap-litografia-300190-papir-~II1080879
1080879
10030
245
36000
Kikiáltási ár:
36 000 Ft 97,30 EUR , 105,88 USD
Leírás: Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. hiányos mappa, 11 lap, litográfia 300/190, papír, jelzett a litográfián, előlapon szignálva, apró foltok minden lapon
: sass_melinda