Festmények és grafikák Tételek száma: 191
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1141235
10048
245
Henri Helbig (?-?): Leveses tányér. Vegyes technika, papír, jelzett, 20×30 cm 1158144
10049
245
Herman jelzéssel: Városhatár. Olaj, vászon, keretben, 58×47 cm 1157612
10050
245
Hincz Gyula (1904-1986): Képzőművészeti szabadiskola. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1139525
10051
245
Hornyánszky hagyatéki pecséttel, grafika és akvarell, papír, különböző méretben, összesen: 2db 20×30-70×50 cm 1159361
10052
245
Igaly József (1905-1980): Emelkedő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×48 cm 1160398
10053
245
Illés jelzéssel: Házak a tó partján. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm 1163731
10054
245
Innocent jelzéssel: Angyali csók. Olaj, farost, keretben, 52×39 cm 1157647
10055
245
Janitsek András (1949-): Kompozíció. színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×23 cm 1158228
10056
245
Jándy jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 23×35 cm 1139851
10057
245
Jónás jelzéssel: Szivárvány. Pasztell, papír, üvegezett sérült antik keretben, 19×12 cm 1157281
10058
245
Juszth jelzéssel: Csendélet zöldségekkel, akvarell, papír, 33×43,5 cm 1163274
10059
245
Kass János (1927-2010): Grafikai kiállítási plakát, 1977 okt. 4. Debrecen, offset, aláírt példány, kartonra ragasztva, 68x47cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft