1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F
NMK 249.
1911. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- ph., kopott aranyozás
Hungary 1911. "Bronze Military Merit Medal" decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF edge error, worn gilding
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31,5mm) T:2- ph.
Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon. Sign.: Tautenhayn (31,5mm) C:VF edge error
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / Világháború 1914 Emlék" Br medál (19mm) T:2-,3
Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph - Wilhelm II / World War 1914 Souvenir" Br medal (19mm) C:VF,F
1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2-
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon and suspension ring C:VF
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Erzsébet Királyné béke medál" Br patrióta érem. "ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1914-1916" (40mm) T:2- ph.
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Patriotic Empress Elisabeth Medal" Br metal medal (40mm) C:VF edge error
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés javított mellszalagon T:2
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with repaired ribbon C:XF
NMK 418.
1935. "Magyar Ezüst Érdemkereszt" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, nem hozzátartozó, de beleillő dísztokban T:1-,2
Hungary 1935. "Hungarian Silver Cross of Merit" unmarked Ag decoration with ribbon, not in original but the same cross shaped case C:AU,XF
NMK 386.