Austria 1889. "Rudolf trónörökös halálára" Br zseton. "RUDOLPH FRANZ KARL JOSEPH - KRONPR. V. OESTERREICH / GEB. D. 21. AUG. 1858- GEST. D. 30. JAN. 1889" (26mm) T:2-,3
Ausztria 1889. "For the Death Crown Prince Rudolf" Br token (26mm) C:VF,F
Ausztria 2003-2004. "Közép-európai Katolikus Találkozó - Mariazell 2003/2004." jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban imafüzettel (24,1g/0.925/37mm) T:BU
Austria 2003-2004. "Central European Catholics Meeting - Mariazell 2003/2004." marked Ag commemorative medal in original case with prayer booklet (24,1g/0.925/37mm) C:BU
Vegyes: Ausztria 2005. "Victor Adler" az Osztrák Szociáldemokrata Párt festett fém plakettje eredeti, névre szóló tokban jelvénnyel (88x73mm) + Románia DN "Constanta Megye Tanácsa" fém emlékérem (37mm) T:1, 2 (PP)
Mixed: Austria 2005. "Victor Adler" painted metal plaque of the Social Democratic Party of Austria in original case with badge. "IM BEFREIUNGSKAMPFE DES PROLETARIATES MITGEWIRKT ZU HABEN-GIBT DEMLEBEN SINN UND WEIHE" (88x73mm) + Romania ND "Consiliul Judetean Constanta" metal commemorative medallion (37mm) C:UNC, XF (PP)
Ausztria DN "Dr. Gustav Schickedanz - Fúrth / Quelle Részvénytársaság - Linz" Ag érem (28g/0.900) T:2 (PP)
Austria ND "Dr. Gustav Schickedanz - Fúrth / Quelle Corporation - Linz" Ag medallion (28g/0.900) C:XF (PP)
Csehszlovákia 1937. "A Felszabadító Elnök / In memoriam MCMXXXVII XIV-IX" jelzett Ag emlékérem. Szign.: O. Spaniel (54,68g/0.987/50mm) T:2
Czechoslovakia 1937. "Liberator President / In memoriam MCMXXXVII XIV-IX" marked Ag commemorative medal. Sign.: O. Spaniel (54,68g/0.987/50mm) C:XF
Franciaország 1984. "20 éves a Nemzetközi Újságírók Lottója / Újságírók Nemzetközi Szervezete" Ag emlékérem dísztokban. Szign.: Kolársky (30,16g/40,5mm) T:2
France 1984. "Loterie Internationale des Journalistes / Organisation Internationale des Journalistes" Ag commemorative medallion in case. Sign.: Kolársky (30,16g/40,5mm) C:XF
Írország DN "Llangollen Nemzetközi Zenei Eisteddfod (fesztivál) - Áldott a világ mely énekel, Kedvesek a dalai" Br díjplakett (20,5cm) T:2
Ireland ND "Llangollen International Musical Eisteddfod - Byd gwyn fydd byd a gano. Gwaraidd fydd ei gerddi fo. (Blessed is a world that sings, Gentle are its songs)" Br awardplaque (20,5cm) C:XF
Kanada 2006. "Szabadságot Magyarországnak 1956-2006 / Emlékül azoknak, akik soha nem adták meg magukat" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Dora de Pédery-Hunt (37mm) T:1
Canada 2006. "Freedom for Hungary 1956-2006 / To commemorate those who never surrendered" Br commemorative medallion in original case. Sign.: Dora de Pédery-Hunt (37mm) C:UNC
Kína 2008. "Pekingi Olimpia 2008. kabalaállatok" aranyozott Br virág alakú emlékérem, eredeti dísztokban, ismertető leírással (55mm) T:PP
China 2008. "Beijing Olympics 2008. mascots" gold plated Br commemorative medallion, shaped like a flower, in original case with description (55mm) C:PP