Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

13556.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kulin György: A távcső világa I-II. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon kötés, képekkel, ábrákkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13558.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
13560.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gazdasági Ismeretek iparosok számára. Adó, társadalombiztosítási és könyvelési ismeretek. Ipari Szakkönyvtár. Bp., é.n., Az Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötésben.
13561.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hevesy Iván és Dévai Béla: A film kulisszatitkai. 40 képmelléklettel. Bp., 1928, Jakab Nyomda. Pótolt papír kötésben.
13562.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben.
13563.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer. Hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. Harmadik teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hiányos vászonkötés, lapok néhol foltosak, kopottas állapotban.
13564.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13565.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13566.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13567.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft