Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 98

13580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Telegdi Tóth Károly: Feladatok az állami bányászat terén. Bp., 1942. K. M. egyetemi nyomda. 8p. Korabeli félvászon kötésben
13581.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13582.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1913-1914 a Turisták Lapja ismeretterjesztő folyóirat két évfolyama, egybekötve, számos érdekes írással. Laza félvászon kötésben, jó állapotban.
13584.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ferenczy Viktor: Jedlik Ányos István élete és alkotásai. 1800-1895. I-IV. kötet egybekötve. Győr, 1936-1939. Győregyházmegyei Alap Nyomdája. 116p.; 176p.; 243p.; 164p. Korabeli félvászon kötésben
13585.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

13586.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13587.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13588.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben. Szép állapotú.
13589.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13590.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Ötven esztendő. 1893-1943.  Magyar Vállalkozói Fakitermelők, Faiparosok, fa- és Tüzelőanyagkereskedők Országos Egyesülete ünnepi aranykönyve és 50-ik közgyűlési jelentése. Kiadói papír kötésben.
13591.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft