Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.
Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey. Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Polytechnisches Wörterbuch. Spanisch-Deutsch. Berlin, 1976, VEB Verlag Technik. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.