Könyvek: Vadászat Tételek száma: 2
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1130687
13545
241
Books: Hunting
Elek Balázs-Zsoldos Barnabás: Magyar vadászösvényeken. Debrecen, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok színes fotóval illusztrált, jó állapotban. 1128853
13546
241
Books: Hunting
4 db vadászattal kapcsolatos könyv-V.K.Arszenyev: A Távol-Kelet őserdeiben. Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; N.V. Pinyegin: Kalandozások a sarkvidéken. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopott állapotban; Robert Franklin Leslie: A medvék-és én. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Kittenberger Kálmán: Vadászkalandok Afrikában. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, védőborítóval, kissé kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft