Militária

Tételek száma: 71

cca 1970 A korszerű összfegyvernemi harc tartalma 13p. + A csapatfelderítés szervei, módjai, és módszerei 24p. 2 db kézirat
12917.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szovjet katonák díszszemle alakzatban, jelzetlen fotó, 15x23 cm
12918.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1914 Bp., Katonák csoportképe, Schäffer Ármin fényképészete, kartonra kasírozott fotó, 23x17 cm, karton 33x25 cm
12919.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
MHSZ TLV OB 77, Izbég feliratú Hollóházi porcelán plakett, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm
12920.

"MHSZ TLV OB '77, Izbég" feliratú Hollóházi porcelán plakett, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1942 magyar címeres réz emlék váza, ágyúhüvelyből készített, poncolt, gravírozott, emlék Korotojaki pokolból felirattal, m: 24 cm
12921.

1942 magyar címeres réz emlék váza, ágyúhüvelyből készített, poncolt, gravírozott, "emlék Korotojaki pokolból" felirattal, m: 24 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ágyúhüvelyből készült díszített virágmintás váza, Emlék 1941 felirattal, m: 22,5 cm
12922.

Ágyúhüvelyből készült díszített virágmintás váza, "Emlék 1941" felirattal, m: 22,5 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Régi batak piso padang kard Borneóról, a Sarawak Királyság (1841-1946) idejéből, bronz markolattal és keresztvassal, rozsdás pengével, sérült fa hüvelyben, pengehossz: 68 cm, teljes hossz: 82 cm / Antique Batak Piso Padang sword from the time of the Kingdom of Sarawak (1841-1946), with bronze hilt and crossguard, the blade is rusty, in damaged wooden scabbard, blade length: 68 cm, full length: 82 cm
12923.

Régi batak piso padang kard Borneóról, a Sarawak Királyság (1841-1946) idejéből, bronz markolattal és keresztvassal, rozsdás pengével, sérült fa hüvelyben, pengehossz: 68 cm, teljes hossz: 82 cm /

Antique Batak Piso Padang sword from the time of the Kingdom of Sarawak (1841-1946), with bronze hilt and crossguard, the blade is rusty, in damaged wooden scabbard, blade length: 68 cm, full length: 82 cm

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Régi dajak parang mandau kés Borneóról, a Sarawak Királyság (1841-1946) idejéből, díszesen faragott agancs markolattal, rozsdás pengével, kicsit sérült, faragásokkal gazdagon díszített fa hüvelyben, pengehossz: 39,5 cm, teljes hossz: 52,5 cm / Antique Dayak Parang Mandau knife from the time of the Kingdom of Sarawak (1841-1946), with carved hilt made from antler, the blade is rusty, in a richly ornated, a bit damaged wooden scabbard, blade length: 39,5 cm, full length: 52,5 cm
12924.

Régi dajak parang mandau kés Borneóról, a Sarawak Királyság (1841-1946) idejéből, díszesen faragott agancs markolattal, rozsdás pengével, kicsit sérült, faragásokkal gazdagon díszített fa hüvelyben, pengehossz: 39,5 cm, teljes hossz: 52,5 cm /

Antique Dayak Parang Mandau knife from the time of the Kingdom of Sarawak (1841-1946), with carved hilt made from antler, the blade is rusty, in a richly ornated, a bit damaged wooden scabbard, blade length: 39,5 cm, full length: 52,5 cm

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Több száz szovjet katonai gomb
12925.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1914 Régi katonai csoportkép, rajta Lázár Béla(1969-1950) író, keményhátú fotó, sérült, 32x25 cm
12926.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm
12927.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft