Tamás István Szabadkai diákok (Borbíró Vojnics Ferenc ajánlásával és Szénásy György rajzaival)
Kiadja a Könyvbarátok Szövetsége, Budapest félvászon, 19 cm, 328 p. Megviselt vászonkötésben
Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben.