Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1050531
13572
240
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.)
Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban. 1121881
13573
240
Kiss Benedek: Korong Matyi álma. Bp., Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. 965206
13574
240
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről. 1101933
13575
240
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db 961542
13577
240
100
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes. 951035
13578
240
Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú. 910821
13579
240
2200
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka! 1118432
13580
240
Svend Fleuron: Stix, az erdő réme. Egy erdei bagoly regénye. Bp., 1930, Dante. Félvászon kötés, belül a gerincnél szétvált, kissé kopottas állapotban. 1118428
13581
240
Elektrische und wärmetechnische Messungen. Vierte Auflage. Frankfurt/Main, Hartmann&Braun. Kiadói kartonált kötés, gerince sérült, hiányos, egyébként jó állapotban. 1118418
13582
240
Wilde Oszkár: De profundis; Az emberi lélek és a szocializmus. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerince sérült, egyébként jó állapotban. 1050548
13583
240
Az orosz novellaírás remekei: N. Sz. Ljeszkov: A halhatatlan Golovan. Gyoma, Kner Izidor kiadása. Illusztrált papírborítóban 961510
13584
240
2200
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft