Külföldi emlékveretek

Tételek száma: 31

Amerikai Egyesült Államok 1910. F.O.E. (Fraternal Order of Eagles) 4. Általános New York állambeli Konvenció Br medál Dieges & Clust N.Y. gyártói jelzéssel, lyukasztva T:2- USA 1910. Fraternal Order of Eagles / 4th Annual Convention N. Y. State Aerie - Rockaway Beach Br medal with Dieges & Clust N.Y. makers mark, with hole C:VF
30986.

Amerikai Egyesült Államok 1910. "F.O.E. (Fraternal Order of Eagles) 4. Általános New York állambeli Konvenció" Br medál "Dieges & Clust N.Y." gyártói jelzéssel, lyukasztva T:2-
USA 1910. "Fraternal Order of Eagles / 4th Annual Convention N. Y. State Aerie - Rockaway Beach" Br medal with "Dieges & Clust N.Y." makers mark, with hole C:VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1909. 50 éves Lövész Jubileum Franz Bauer / Fehértemplom és Ischl Tiszteletbeli Tagja 1859-1909 aranyozott fém emlékérem, N. BACHRACH WIEN V. gyártói jelzéssel (40mm) T:1-,2 Austria 1909. 50. Jähriges Schützen-Jubiläum von Franz Bauer / Ehrenmitglied von Ung. Weisskirchen und Ischl gold plated metal commemorative medal with N. BACHRACH WIEN V. makers mark (40mm) C:AU,XF
30987.

Ausztria 1909. "50 éves Lövész Jubileum Franz Bauer / Fehértemplom és Ischl Tiszteletbeli Tagja 1859-1909" aranyozott fém emlékérem, "N. BACHRACH WIEN V." gyártói jelzéssel (40mm) T:1-,2
Austria 1909. "50. Jähriges Schützen-Jubiläum von Franz Bauer / Ehrenmitglied von Ung. Weisskirchen und Ischl" gold plated metal commemorative medal with "N. BACHRACH WIEN V." makers mark (40mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria DN Gróf Ostermann tábornok Br emlékplakett fa keretbe foglalva, akasztóval. Szign.: Neuberger T:2,2- Austria ND General Graf Ostermann Br commemorative plaque in wood frame. Sign.: Neuberger C:XF,VF
30988.

Ausztria DN "Gróf Ostermann tábornok" Br emlékplakett fa keretbe foglalva, akasztóval. Szign.: Neuberger T:2,2-
Austria ND "General Graf Ostermann" Br commemorative plaque in wood frame. Sign.: Neuberger C:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csehszlovákia 1935. Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja Ag emlékérem sérült eredeti tokban, peremén jelzett. Szign.:O. Spaniel (53,05g/0.987/50mm) T:2 Czechoslovakia 1935. 85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk Ag commemorative medallion in original damaged case, hallamrk on the edge. Sign.:O. Spaniel (53,05g/0.987/50mm) C:XF
30989.

Csehszlovákia 1935. "Tomas G. Masaryk elnök 85. születésnapja" Ag emlékérem sérült eredeti tokban, peremén jelzett. Szign.:O. Spaniel (53,05g/0.987/50mm) T:2
Czechoslovakia 1935. "85th Anniversary - Birth of Tomas G. Masaryk" Ag commemorative medallion in original damaged case, hallamrk on the edge. Sign.:O. Spaniel (53,05g/0.987/50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Franciaország DN Francia Köztársaság Br emlékérem. Szign.: Henri Dubois (45mm) T:2- ph. France ND Republique Francaise / Comice de Morez-St. Laurent et les Planches Br commemorative medal. Sign.: Henri Dubois (45mm) C:VF edge error
30990.

Franciaország DN "Francia Köztársaság" Br emlékérem. Szign.: Henri Dubois (45mm) T:2- ph.
France ND "Republique Francaise / Comice de Morez-St. Laurent et les Planches" Br commemorative medal. Sign.: Henri Dubois (45mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Görögország 1983. FILA Birkózó Világbajnokság Szaloniki porcelán emlékérem eredeti tokban (50mm) T:2 Greece 1983. FILA Wrestling World Cup Thessaloniki porcelain medallion in original case (50mm) C:XF
30991.

Görögország 1983. "FILA Birkózó Világbajnokság Szaloniki" porcelán emlékérem eredeti tokban (50mm) T:2
Greece 1983. "FILA Wrestling World Cup Thessaloniki" porcelain medallion in original case (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Habsburg Birodalom 1784. A Bécsi Szegények háza megalapítása Ag emlékérem. Szign.: Johann Nepomuk Wirt (26.06g/42mm) T:2- Habsburg Monarchy 1784. Commemorative Ag medallion of the foundation of the Poorhouse in Vienna. QVOD PAVPERI MIHI / DILIGE DEVM SVPER OMN PROX VT TE IPSVM - PAVPERVM INSTITVTO - VINDOB MDCCLXXXIV Sign.: IN. WIRT. F. (26.06g/42mm) C:VF
30992.

Habsburg Birodalom 1784. "A Bécsi Szegények háza megalapítása" Ag emlékérem. Szign.: Johann Nepomuk Wirt (26.06g/42mm) T:2-
Habsburg Monarchy 1784. Commemorative Ag medallion of the foundation of the Poorhouse in Vienna. "QVOD PAVPERI MIHI / DILIGE DEVM SVPER OMN PROX VT TE IPSVM - PAVPERVM INSTITVTO - VINDOB MDCCLXXXIV" Sign.: IN. WIRT. F. (26.06g/42mm) C:VF

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
Hollandia 2001. 12,75G Ag bélyegérem díszlapon tanúsítvánnyal (0.6g/0.999/21x25mm) T:1 Netherlands 2001. 12,75 Gulden Ag stamp coin on decorative sheet with certificate (0.6g/0.999/21x25mm) C:UNC
30993.

Hollandia 2001. 12,75G Ag bélyegérem díszlapon tanúsítvánnyal (0.6g/0.999/21x25mm) T:1
Netherlands 2001. 12,75 Gulden Ag stamp coin on decorative sheet with certificate (0.6g/0.999/21x25mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hollandia DN Haarlem Ag emlékérem (11.52g/32mm) T:2- Netherlands ND Haarlem Ag medallion (11.52g/32mm) C:VF
30994.

Hollandia DN "Haarlem" Ag emlékérem (11.52g/32mm) T:2-
Netherlands ND "Haarlem" Ag medallion (11.52g/32mm) C:VF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kanada DN Kanadai mártírok fém emlékérem füllel (21mm) T:2- Canada ND Canadian Martyrs metal medallion with ear (21mm) C:VF
30995.

Kanada DN "Kanadai mártírok" fém emlékérem füllel (21mm) T:2-
Canada ND "Canadian Martyrs" metal medallion with ear (21mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kína DN Felsőbb Népbíróság Peking aranyozott fém emlékérem dísztokban (60mm) T:2 China ND Higher Peoples Court Beijing gilt metal medallion in case (60mm) C:XF
30996.

Kína DN "Felsőbb Népbíróság Peking" aranyozott fém emlékérem dísztokban (60mm) T:2
China ND "Higher People's Court Beijing" gilt metal medallion in case (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nagy-Britannia DN Lady Diana - Szívkirálynő aranyozott fém emlékérem (35mm) T:PP Great Britain ND Lady Diana - Queen of Hearts gilt metal medallion (35mm) C:PP
30997.

Nagy-Britannia DN "Lady Diana - Szívkirálynő" aranyozott fém emlékérem (35mm) T:PP
Great Britain ND "Lady Diana - Queen of Hearts" gilt metal medallion (35mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft