Metszetek Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1062202
11000
233
Engravings
1953-1982 vegyes Exlibris tétel, 9db, + 1db alkalmi grafika, fa-réz metszet, rézkarc,jelzés nélkül, német, japán, cseh, angol 1062213
11001
233
Engravings
1963-1982 vegyes Exlibris tétel, fa-linó-metszet, rézkarc, jelzettek, nem Magyarországon (Románia, Német ország) élő magyar származású grafikusoktól, 8db 1010523
11002
233
Engravings
Franz Khün (? -?): Natur. Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) színes rézkarc,jelzett, szép állapotban. 9x6cm 1010504
11003
233
Engravings
Szex ABC. Erotikus Ex-libris (dr. László Pallay részére készült) színes rézkarc,jelzés nélkül, szép állapotban. 6,5x4,5cm 1060449
11004
233
Engravings
cca 1900-1910 Korabeli szentképek,2db, metszet hibátlan csipkézett széllel, litho, apró hibával a csipkézett szélben, 11,5x7,5cm
1063476
11005
233
Engravings
Horváth Endre (1896- 1954): Julianus barát, domonkos emlékmű a budai Várban, rézkarc,dúcon jelzett, 7x10cm
- - magyar grafikusművész, számos pengő- és forintbankjegy és magyar bélyeg tervezője 1056644
11006
233
Engravings
4 db fametszet a "Vasárnapi Újság" 1857. évi számaiból, jelzés nélkül, legkisebb: 14x24cm, legnagyobb: 18x23cm 1062214
11007
233
Engravings
1936-1940 vegyes Exlibris tétel, fa-réz -metszet, rézkarc, jelzettek, francia, német, ausztria,7db 986395
11008
233
Engravings
cca 1842 10 db, a párizsi és angol divatot ábrázoló különféle színezett rézmetszet, papír, különféle méretben + 1 db illusztráció természettudományos ismeretterjesztő könyvből (lajhárok), rézmetszet, papír, 20×13 cm 1063452
11009
233
Engravings
Olvashatatlan jelzéssel: Tél, nyomat,papír, 8x10cm 1063080
11010
233
Engravings
cca 1780-1800 Római, görög politikusokat, írókat ábrázoló metszetek,jelzés nélkül, 16db, 14x8cm
1063068
11011
233
Engravings
cca 1780-1800 CECCHI, Giovanni Battista (1749- 1815),Colombini, Cosimo (1752-1812),Ben Eredi (?-?) Festőket építészeket ábrázoló metszetek, dúcon jelzett, 15db, 17x12cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft