Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 52

Tarr László: Lake Balaton. Hugary in pictures. La Hongrie par limage. Le lac Balaton. Budapest, 1964, Corvina. Illusztrált kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12872.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
12873.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. A felvételeket Vajda Ernő készítette. Budapest, 1957, Bibliotecha Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12874.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus
12875.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Séták a XVIII. kerületben. Szerk.: Fekete Ferencné. Bp., 1986, Budapest Főváros XVIII. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, Hazafias Népfront XVIII. ker. Bizottsága. Papírkötésben, jó állapotban.
12876.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12877.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bihor-Biharvármegye, Oradea-Nagyvárad kultúrtörténete és öregdiákjainak emlékkönyve. Szerk.: Fehér Dezső. Nagyvárad, 1933-1937, Sonnenfeld Adolf Rt. Kicsit laza vászonkötésben, az elején néhány oldal kijár, egyébként jó állapotban.
12878.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Budapest, é.n., Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
12879.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyv tétel: Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.; Harc a levegőért sorozat Amelia Earhart: Az utolsó út. Révai. é.n. Ezüstözött, kiadói egészvászon kötésben.; Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásőrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.
12880.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12881.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szavójai Lajos Amádé: Az észak csillaga (stella polare). Az Északi sarktengeren 1899-1900. 1. köt. Bp., [1904], Lampel. Kicsit szakadt gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12882.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft