Tarr László: Lake Balaton. Hugary in pictures. La Hongrie par l'image. Le lac Balaton. Budapest, 1964, Corvina. Illusztrált kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. A felvételeket Vajda Ernő készítette. Budapest, 1957, Bibliotecha Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
Séták a XVIII. kerületben. Szerk.: Fekete Ferencné. Bp., 1986, Budapest Főváros XVIII. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, Hazafias Népfront XVIII. ker. Bizottsága. Papírkötésben, jó állapotban.
Hielscher, Kurt: Deutschland. Landschaft und Baukunst mit einem geleitwort von Gerhardt Hauptmann und dem letzten handschriflichen Brief von Hans Thoma. Leipzig, 1931, F.A. Brockhaus. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
Bihor-Biharvármegye, Oradea-Nagyvárad kultúrtörténete és öregdiákjainak emlékkönyve. Szerk.: Fehér Dezső. Nagyvárad, 1933-1937, Sonnenfeld Adolf Rt. Kicsit laza vászonkötésben, az elején néhány oldal kijár, egyébként jó állapotban.
Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Budapest, é.n., Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
Vegyes könyv tétel: Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.; Harc a levegőért sorozat Amelia Earhart: Az utolsó út. Révai. é.n. Ezüstözött, kiadói egészvászon kötésben.; Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásőrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.
Renard, Edmund: Die Rheinlande in Farbenphotographie. 2. köt. Berlin - Köln, 1922, Verlagsanstalt für Farbenphotographie Carl Weller. Papírkötésben, a lapok szélei foltosak, mellékelve 27 db, fekete kartonra ragasztott, az alján feliratozott színes fotó, a szöveges ismertetővel együtt sérült, vászonkötésű mappában.
Szavójai Lajos Amádé: Az "észak csillaga" ("stella polare"). Az Északi sarktengeren 1899-1900. 1. köt. Bp., [1904], Lampel. Kicsit szakadt gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.