Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
828070
13175
233
100
Books: Minibooks
Minikönyv: Világtörténelem dióhéjben II. közép-kor. Veszorém, é.n. Krausz (első két oldalon kis szakadás) 917857
13176
233
Books: Minibooks
Kovács Mihály (szerk.): Borsod-A-Z megyei Munkásőrség 25 éve. Miskolc, 1982. Minikönyv, készült 800 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Aranyozott műbőr kötésben, az elülső borítón fém plakettel, jó állapotban. 918028
13177
233
Books: Minibooks
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Magyar Posta. Minikönyv, 140. számozott példány, készült 300 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Angol-magyar bilingvis kiadás, 8 bélyeggel illusztrálva. Műbőr kötésben, jó állapotban. 956074
13178
233
Books: Minibooks
B. Fábri Magda: Hajógyártók dicsérete. Dunaújváros, é.n., Magyar hajó- és Darugyár. Egészvászon kötésben. Papír védőborítóval. 1046600
13179
233
Books: Minibooks
Biztosítás, biztonság. Összeáll.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Minikönyv, 20. sorszámozott példány, készült 700 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Feledy Gyula (1928-2010) Kossuth-díjas grafikus rajzaival. Aranyozott műbőr kötésben, díszes porcelán előlappal, jó állapotban. 956082
13180
233
Books: Minibooks
Németh Tibor dr. (szerk.): A honvédelmi törvény és fontosabb végrehajtási jogszabályai. Veszprém, 1978. Aranyozott vászon kötésben. 1047582
13181
233
Books: Minibooks
Némelly étkek készítési módgya. XVIII. századi kéziratokból összeállította Schram Ferenc. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda, 188. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1047487
13182
233
Books: Minibooks
Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó, 590. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban. 1047420
13183
233
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó, 313. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1047307
13184
233
Books: Minibooks
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó, 33. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1047405
13185
233
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1047100
13186
233
Books: Minibooks
Az iniciátor. Egy nyomdász emlékére. Debrecen, 1984, Alföldi Nyomda, 40. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft