Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzler'schen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. "Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak" bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
Scheller, Immanuel Johann Gerhard: Lateinisch-deutsches und deutsch-lateinisches Handlexikon. 2. köt.: Deutsch-lateinischer Theil. Leipzig, 1796, Caspar Fritsch. Aranyozott gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Aspesi, Natalia, Strocchi, Maria Letizia: Valore donna: L'Immagine femminile nella banconota. Firenze, 1991, Pineider. Szerzők által dedikált példány! Sok színes illusztrációval. Kiadói kemény papírkötés, védőborítóval. Újszerű állapotban. /
Autograph signed copy
Guye, Samuel, Michel, Henri: Mesures du temps et de l'espace. Horloges, montres et instuments anciens. Fribourg, 1970, Office du Livre. Könv az órákról Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Bruere, Rene: Traite de consolidation des talus, routes, canaux et chemins de fer....
Paris & Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding
Campes, J.H.: Robinson Crusoe. Für die Jugend neu bearbeitet von Julius Hoffmann. Mit vielen Textillustrationen und vier Farbenbildern nach Aquarellen. von W. Hoffmann. Zweite Auflage. Stuttgart, Thienamanns Verlag. Ganzleineneinband, verschlisener Zustand / Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban / full linen binding, demaged condition
Chaytor, H. J.: The Troubadours of Dante. Being Selections from the Works of the Provencal Poets quoted by Dante. Oxford, 1902, Clarendon Press. Original gold plated linen binding, hard cover, inscription on title page, otherwise in good condition
3 db idegen nyelvű könyv: Les Gaités de L'escadron. Lidoire par Georges Courteline. Illustrations de L. Bobled, Albert Guillaume, Barrére et de Sta. Paris, Albin Michel Editeur. KIadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback, with faults; Murger, Henry: Scénes de La Vie de Bohéme. Illustrations de Paul Destez. Paris, 1909, Calmann- Lévy. Egészvászon kötésben. Kissé viseletes fedőlap.; Kowalczyk, Willi: Warenkunde mit praktikum für Drogisten. Leipzig, 1953, Fachbuchverlag. Kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban.
Souvenirs d'une Cocodette. Rédigés par elle-méme Revus, corrigés, élagués, adoucis et mis en bon francais par Ernest Feydeau. Introductions de Luc Lafnet. Paris, Le Livre du Bibliophile. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban /
paperback, good condition
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.