Festmények és grafikák Tételek száma: 215
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1061965
233
B.A. jelzéssel: Gondolás, akvarell, papír, üvegezett keretben, 29x47cm 1039623
10001
233
Balogh jelzéssel: Gázlámpafény az éjszakában, nyomat, sorszámozott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17,5×8,5 cm 1023496
10002
233
Bayer jelzéssel: Fiatal fiú portréja, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 44,5×28,5 cm 1060256
10003
233
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 40×50 cm 1062089
10004
233
Berkes jelzéssel: Szürkületkor. Olaj, farost, 71x50cm 1061646
10005
233
Biai jelzéssel: Bohóc falovon, olaj, falemez, 39x15cm 543294
10006
233
3200
Blahos Rudolf (1917-1986): Tanácskozás, vegyes technika, papír, jelzett, 25x32 cm 542658
10007
233
Blahos Rudolf (1917-1986): Vadászház, rézkarc 79/100, papír, jelzett, 38x28 cm 1056651
10008
233
BM jelzéssel: Kisugárzás, tus, papír, 30×21 cm 1006919
10009
233
Bodor Anikó (1953-): Land. Szitanyomat 14/25, papír, jelzett, 60×85 cm 995055
10010
233
Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm 1063629
10011
233
Bornemisza jelzéssel: Vasúti sínek, vegyes technika, papír, kissé viseltes állapotban, 14x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft