Könyvek: Zene

Tételek száma: 8

Domokos Pál Péter, Rajeczky Benjamin: Csángó népzene I-II. Bp., 1956. Editio Musica. Félvászon kötésben
13716.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kodály, Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 76 p. 240 mm – Második kiadás. Kiadói papírborítékban, kis sérülésekkel a gerincen
13717.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13718.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Gál György Sándor: A zene története. 19 képtáblával és szövegközötti képekkel. Bp., 1937, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötéssel, enyhén kopott állapotban.
13719.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hon. J. W. Fortescue: The story of a red deer. London, 1908. Maximilian and Co. Aranyozott egészbőr kötésben / In full leather binding. Nice condition
13720.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kodály-Ádám: Szó-mi, énekeskönyv az általános iskolák 7. osztálya számára 62p.
13721.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Énekeskönyv magyar reformátusok használatára. A zsinat által kötelező használatra megállapított kiadás. Első kiadás. Debrecen, Méliusz Könyvkereskedés. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, elejében ajánlással, jó állapotban.
13722.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13723.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft