Könyvek: Judaika

Tételek száma: 15

Scheiber Sándor: Móse Májmúni és törvénykódexe. Budapest 1980. Magyar Helikon/ Corvina. Nagy alakú album
13691.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A Talmud könyvei. Szerk.: Molnár Ernő. Bp., 1989, IKVA Könyvkiadó (A hagyomány gyöngyei). Reprint (eredeti megjelenése: Bp., 1921-1923, Korvin Testvérek). Vászonkötésben, jó állapotban.
13692.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Imakönyv Izraeliták számára, Budapest, 1901, Schlesinger Jos. Kissé viseltes kiadói bakelit kötésben. Jewish prayerbook in velvet cover, with metallic ornaments.
13693.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13694.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Machsor. Die sammtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung von S. G. Stern. Erster teil: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Budapest, 1912, Jos. Schlesinger. Izraelita imakönyv. Héber és német nyelven. Viseltes, kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben.
13695.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A Tóra. Mózes I. könyve iskolai használatra. Ford. Bernstein Béla. Bp., 1909, Schlesinger József. Magyar-héber bilingvis kiadás. Kopott vászonkötésben, gerince hiányzik, néhány lap kijár.
13696.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Flavius Josephus: A zsidó háború. Ford.: Révay József. Bp., 1948, Káldor György Könyvkiadóvállalat. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
13697.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ünnepnapi imák a templomban használatos sorrendben. Ford.: Hevesi Simon. 1. köt.: Újév mindkét napjára. Tel-Aviv, 1989, Sinai Publishing. Különkiadás a Joint (American Jewish Joint Distribution Comittee) fennállásának 75. évfordulója alkalmából, héber-magyar bilingvis kiadás. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
13698.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Égyptiens et Sémites. Collection Papyrus LÉvolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.
13699.

Égyptiens et Sémites. "Collection Papyrus" L'Évolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Mercier, Ch: Izrael prófétái. Francziából fordította: Muraközy Gyula. Bp. 1926. Szövétnek. (Részvény-nyomda Kecskemét) 160p. Fűzve, kiadói illusztrált papírborítóban.
13700.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A Tabor kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.
13701.

Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A "Tabor" kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pentateuch nebst den Haftaroth mit deutscher Uebersetzung. Budapest, 1922, Joseph Schlesinger. Héber-német nyelvű bilingvis kiadás. Kopottas, díszes vászonkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.
13702.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft