Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 32

Le doyen de Killerine, histoire morale tome cinquieme. Amsterdam, 1741, Pierre Humbert. Papírkötés, gerince sérült, kissé kopottas állapotban. / paperback, with faults
13768.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13769.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Pufendorf, Samuel: Introduction a lhistoire de lunivers. Vol. 4. Bordázott, aranyozott gerincű, kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13770.

Pufendorf, Samuel: Introduction a l'histoire de l'univers. Vol. 4. Bordázott, aranyozott gerincű, kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
13771.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
13772.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13773.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
13774.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herold, F.: Zampa oder dir Marmorbraut. Oper in 3 Aufzügen. Wien, 1862, Carl Haslinger. Egészbőrbe kötött kottakönyv benne díszes színes litho. Kopottas állapotban.
13775.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzlerschen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13776.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
13777.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13778.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13779.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft