https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 17

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1940 Edvi Illés György (1911): Petzval emlékplakett. Kiváló szakmai működésének elismeréséül a Magyar Fotókereskedők Szövetsége. Jelzett bronz plakett díszdobozban d: 12 cm
11053.

cca 1940 Edvi Illés György (1911): Petzval emlékplakett. Kiváló szakmai működésének elismeréséül a Magyar Fotókereskedők Szövetsége. Jelzett bronz plakett díszdobozban d: 12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikus Sándor (1903-1982) DN Henry Dunant öntött bronz plakett (80mm) T:2
11054.

Mikus Sándor (1903-1982) DN "Henry Dunant" öntött bronz plakett (80mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1882 Szabadkőműves plakett: A.:V:.T:.O:.S.:A.:G:. Ad Universi Terrarum Orbis Summi Architecti Gloriam La R. L. Hyram Or. de Severin. Sous les auspices du Gr. Or. Lusitanien Uni. Sup. Cons, de la Mac. Portugaise Hugo Hatzek részére a Portugál Nagypáholytól / 1882 Freemason plaque from the Portugese Grand Order to Hugo Hatzek d:74mm info: memoria.bn.br/DocReader/DocReader.aspx?bib=709441&pagfis=5681&pesq=lusitanien+uni+sup
11055.

1882 Szabadkőműves plakett: " A.:V:.T:.O:.S.:A.:G:. Ad Universi Terrarum Orbis Summi Architecti Gloriam La R. L. Hyram Or. de Severin. Sous les auspices du Gr. Or. Lusitanien Uni. Sup. Cons, de la Mac. Portugaise" Hugo Hatzek részére a Portugál Nagypáholytól /
1882 Freemason plaque from the Portugese Grand Order to Hugo Hatzek d:74mm
info:
memoria.bn.br/DocReader/DocReader.aspx?bib=709441&pagfis=5681&pesq="lusitanien+uni+sup"

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust
11056.

Rudolf Neuberger (1861-1916): Női portré. Bécsi bronz falikép, jelzett, 5,5×5 cm /1900 Vienna bronze plaque lady bust

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Erotikus témájú faragott csont dombormű, 12x4 cm
11057.

Erotikus témájú faragott csont dombormű, 12x4 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
11
Ülő Buddha szobor, műgyanta?, apró kopásnyomokkal, egy helyütt ragasztott, m: 12,5 cm
11058.

Ülő Buddha szobor, műgyanta?, apró kopásnyomokkal, egy helyütt ragasztott, m: 12,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kisméretű réz plakett női és férfi fejjel, Esküvőnk emlékére 1940. júl. 2. // Szüleinknek, Margit és Laci felirattal, GFG jelzéssel, d: 7,5 cm
11059.

Kisméretű réz plakett női és férfi fejjel, "Esküvőnk emlékére 1940. júl. 2. // Szüleinknek, Margit és Laci" felirattal, GFG jelzéssel, d: 7,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
5
Nyírő Gyula (1924-2005): Henri Dunant. A Nemzetközi Vöröskereszt alapítója. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9,5 cm
11060.

Nyírő Gyula (1924-2005): Henri Dunant. A Nemzetközi Vöröskereszt alapítója. Kétoldalas bronz plakett, jelzett, eredeti tokjában, d:9,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm
11061.

Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Maksymets Viktor: Koronás magyar kiscímer, faragás, pácolt hársfa, jelzett, 42,5×26 cm
11062.

Maksymets Viktor: Koronás magyar kiscímer, faragás, pácolt hársfa, jelzett, 42,5×26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Böde Ferenc (naív faragó): Űrruhás. Faragott diófa, jó állapotban, jelzett m:58 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből)
11063.

Böde Ferenc (naív faragó): Űrruhás. Faragott diófa, jó állapotban, jelzett m:58 cm (Ürmössy-Haám gyűjteményből)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
N. M. jelzéssel: Ölelkező pár, terméskő szobor, kis lepattanásokkal, m: 26 cm
11064.

N. M. jelzéssel: Ölelkező pár, terméskő szobor, kis lepattanásokkal, m: 26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz