Könyvek: Vallás

Tételek száma: 23

12817.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Knöpfler Alajos: A katholikus egyháztörténet tankönyve. 1. köt. Temesvár, 1903, Csanád-egyházmegyei Könyvnyomda. Kissé kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12818.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12821.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bougaud Emil [Bougaud, Louis-Victor-Emile]: Szent Vince élete és a missiós papok kongregácijának megalapítása. 2. köt. Bp., 1907, Stephaneum Nyomda Rt. Aranyozott gerincű Kopott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
12822.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Bellaagh Aladár. Bp., [1906], Lampel R. Könyvkereskedése (Remekírók Képes Könyvtára). Díszes, aranyozott, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12823.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12824.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12825.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Johannes Chrysostomos (Aranyszájú Szent János): Predigten und kleine Schriften I-II. Aus dem Griechischen übersetzt. Mit Abhandlungen und Anmerkungen begleitet. Mit einer Vorrede Herrn D. Romanus Teller... Hrsg. M. Johann Andreas Cramer. Leipzig, 1748, Johann Gottfried Dyck, 662p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, rézmetszetű címlapképpel, színes élmetszéssel, jó állapotban (az előzéklapon ex libris: Dr. Goldberger Izodor és felesége hagyatéka) / Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition
12826.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
12827.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12828.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
6 db vallási tematikájú könyv és kisebb kiadvány: Stanley, Jones: Krisztus a világ országútján. The Christ of Every ROad. (Tanulmány a pünkösdről). Győr, 1933, vitéz Szabó és Uzsaly.; Egy óra az Oltáriszentség előtt. Bp., 1907, Stephanaeum.; Reök István: A szellemi világ. Bp., 1948.; Benkóczi Dániel: A Nagypéntek. Bp., 1934, Battonyai Evangélikus Nőegylet.; Miskolczy Jenő: Bibliát a Ház asztalára. Bp., 1940.; White, E. G.: Krisztus szenvedései. Bp., é. n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala.
12829.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft