TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt.
Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.