Könyvek: Történelem

Tételek száma: 44

12690.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12691.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kék könyv. Rajk László és társai a népbíróság előtt. Szikra. é.n. Viseltes állapotban.
12692.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12693.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
12694.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Timon Sámuel: Imago antiquae Hungariae, repraesentans terras, adventus, & res gestas gentis hunnicae. Kassa, 1733. Typ. Acad. Soc. Jesu Hozzákötve: Timon Sámuel Imago novae Hungariae, representans regna, provincias, banatus, & comitatus ditionis hungaricae. Kassa, 1734. u.o. 409p. + 240 p. Korabeli, bordázott, aranyozott félbőr kötésben, festett lapszélekkel.
12695.

Timon Sámuel: Imago antiquae Hungariae, repraesentans terras, adventus, & res gestas gentis hunnicae. Kassa, 1733. Typ. Acad. Soc. Jesu
Hozzákötve: Timon Sámuel Imago novae Hungariae, representans regna, provincias, banatus, & comitatus ditionis hungaricae. Kassa, 1734. u.o. 409p. + 240 p. Korabeli, bordázott, aranyozott félbőr kötésben, festett lapszélekkel.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
12696.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12697.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
12698.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. Bp., 1917, Az Érdekes Újság kiadása. Kiadói, Végh Gusztáv tervezte, illusztrált félvászon kötésben, gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal, (a gerinc sérült, belül elvált).
12699.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
12700.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Josepho (József) Péczely: Summarium historiae recentioris Europaeae, a detectione Americae ad revolutionem Gallicam: per temporum intervalla divestum. I.-II. Debrecini, 1827-1830, excudit Franciscus Tóth Typogr. 1. kötet: Korabeli félvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés sérült 2. kötet: korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben, Jó állapotban. / One book in slightly damaged half-linen binding, the other in half-leather binding
12701.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft