Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 14

12799.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Budapest, 1986, Minerva. Eggenberger féle kiadás változatlan reprint változata. Illusztrált kiadói karton kötésben. Korának megfelelő állapotban.
12800.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 2. Halb -Band: Gebaude für die Zwecke des Wohnes, des Handels und Verkehres, 1 Heft:Wohnhaufer. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
12801.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12802.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12803.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12804.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Lándor Tivadar (szerk.): A nagy háború írásban és képben I.-VII. kötet. Első rész: Északon és délen. 1–4. kötet. Második rész: A nyugati harctér. 1–2. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Budapest, (1915-1926), Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság kiadása, színnyomatú, mélynyomású és egyszínű műmellékletekkel, szövegképpel és számos térképvázlattal, kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kopottas, kötetenként néhány lapszél töredezett, egyébként jó állapotban.
12805.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
H.Schmid v. B.: Taktisches Handbuch. Mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 17. Auflage. Wien, 1917, Hugo Schmid. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / Originaleinband (Ganzleinen), ein bisschen verschlissener Zustand
12806.

H.Schmid v. B.: Taktisches Handbuch. Mit zahlreichen Tafeln und Figuren im Texte. 17. Auflage. Wien, 1917, Hugo Schmid. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban /
Originaleinband (Ganzleinen), ein bisschen verschlissener Zustand

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
A világháború. M. Kir. Honv. Minisztérium Hadsegélyező Hivatala a világháború nevezetesebb és örökemlékű eseményeit, vezető egyéneinek arcképeit magában foglaló ezen album-naptárát az özvegyek és árvák alapjának gyarapítása céljából kizárólag üzleti ajándék gyanánt hozza forgalomba. Szekszárd, 1916. Molnár. 114 sztl. p. (ebből 56 oldal kép). Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben, a képes naptár lapok perforált naptár része nélkül. Jó állapotú.
12807.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12808.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Justrow, Karl: Korszerű háború. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12809.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
12811.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft