Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1892-1893. évi törvénycikke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/226/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Jog~400020/Corpus-Juris-Hungarici-Magyar-Torvenytar-1892-1893-evi-torvenycikkek-Bp-1897-Franklin-~II967440
967440
12797
226
Books: Law
Leírás: Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1892-1893. évi törvénycikkek. Bp., 1897, Franklin. Kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.
: vörös_iván