https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 22

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.
12769.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították Lyka Károly, Majovszky Pál és Petrovics Elek. Bp., 1926, Művészet. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon Gottermayer kötés, nagyon szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12770.

Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Nazarieff, Serge: Jeux de Dames Cruelles: Photographies 1850-1960. Berlin, 1988, Taco Verlagsgesellschaft. Kiadói papírkötés, rengeteg fotóval illusztrált, jó állapotban / paperback, in good condition
12771.

Nazarieff, Serge: Jeux de Dames Cruelles: Photographies 1850-1960. Berlin, 1988, Taco Verlagsgesellschaft. Kiadói papírkötés, rengeteg fotóval illusztrált, jó állapotban /
paperback, in good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Szentpéteri József 1781-1862. Szerk.: Földes Emília. Bp., 1981, Budapesti Történeti Múzeum Vármúzeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12772.

Szentpéteri József 1781-1862. Szerk.: Földes Emília. Bp., 1981, Budapesti Történeti Múzeum Vármúzeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
Borsos Miklós rajzai. Budapest, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12773.

Borsos Miklós rajzai. Budapest, 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
4
Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Budapest, 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első előlap elvált, egyébként jó állapotban.
12774.

Lyka Károly: A művészetek története. A legfontosabb emlékek és mesterek ismertetése. Budapest, 1931, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első előlap elvált, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Hielscher, Kurt: Deutschland. Landschaft und Baukunst mit einem geleitwort von Gerhardt Hauptmann und dem letzten handschriflichen Brief von Hans Thoma. Leipzig, 1931, F.A. Brockhaus. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
12775.

Hielscher, Kurt: Deutschland. Landschaft und Baukunst mit einem geleitwort von Gerhardt Hauptmann und dem letzten handschriflichen Brief von Hans Thoma. Leipzig, 1931, F.A. Brockhaus. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
György Kepes: Language of vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Company. Kiadói kartonált kötés, sok fotóval illusztrált, jó állapotban / paperback in good condition
12776.

György Kepes: Language of vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Company. Kiadói kartonált kötés, sok fotóval illusztrált, jó állapotban /
paperback in good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Hommage á Wassily Kandinsky. Paris, 1974, XXe siécle. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban / full linen binding, in good condition
12777.

Hommage á Wassily Kandinsky. Paris, 1974, XXe siécle. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban /
full linen binding, in good condition

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
8
Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12778.

Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
12779.

Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban
12780.

Nyári Sándor: Brocky Károly festőművész élete és művei. 1807-1855. Bp. 1910. Pallas. Temesvári Arany János Társaság kiadása. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Aranyozott kiadói vászon kötésben szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz