6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Verne Gyula: Antifer Mester csodálatos kalandjai. I-II. kötet. (Verne Gyula összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill., gerinccel.