4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford. Huszár Imre. 48 (egészoldalas) képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.